• Merhaba, mecbur kalmadıkça evden çıkma COVİD-19'a karşı sosyal izalosyon ve hijyenine dikkat et! #EvdeKal

POMEM PMYO Polis Alımı ve Jandarma Uzman Erbaş Alımı

mendax

Paylaşım Ekibi
20 Eyl 2020
79
1
8
0
Cinsiyet
Erkek
Sınıf
Üniversite
Süleyman Soylu'nun (İçişleri Bakanı) konuk olduğu program öncesinde POMEM, PMYO, uzman erbaş alımı ve atamaları gündeme geldi. Konu ile ilgili programın sonunda açıklama geldi
.
POMEM, PMYO, atamalar, jandarma uzman erbaş alımı hakkında açıklama.

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu , TGRT Haber ekranlarında , Cem Küçük 'ün sunumu ile ekranlara gelen Güncel Özel adlı programa konuk oldu. Program saatinin açıklanmasının ardından on binlerce aday , Cem Küçük ile diğer gazetecileri soru yağmuruna tuttu.

POMEM VE PMYO

Yeni dönem POMEM polis alımları, POMEM polis alımında yaş KPSS ve diğer şartların esnetilmesi konuları sıkça soruldu. 2020 PMYO polis alımı ilanının yayımlanması , taban puanın düşürülmesi konusu da en çok sorulması beklenen sorular arasındaydı.

JANDARMA UZMAN ERBAŞ ALIMI VE ATAMALAR

Jandarma uzman erbaş olmak isteyenler, uzman erbaş mülakatını geçip atama bekleyen adayların sorunları da en çok sorulan konular arasındaydı.

PROGRAMIN SONUNDA AÇIKLAMA GELDİ

Süre yetmeyince POMEM, PMYO, , uzman erbaş alımı soruları programdan önce Bakan Soylu'ya soruldu. Cem Küçük, bu konuların İçişleri Bakanı Süleyman Soylu 'ya iletildiğini, Bakan Soylu'nun bu konularda duyuruların Bakanlık tarafından önümüzdeki günlerde ve dönemde yayımlanacağını söylediğini aktardı.
 

ŞUANDA OKUYANLAR (Kullanıcı: 0, Misafir: 1)