• Merhaba, mecbur kalmadıkça evden çıkma COVİD-19'a karşı sosyal izalosyon ve hijyenine dikkat et! #EvdeKal

Okurlardan kitap önerileri! Hangi kitap neden?

İbrahim

Yönetici
19 Kas 2019
121
81
28
Nazilli
Sınıf
Lise Mezunu
Okurlardan kitap önerileri! Hangi kitap neden?
Bugün sizler için kitap önerileri istedik ve bir çok kişiden mesaj geldi. Öncelikle kendilerine teşekkür ediyorum. Aşağıda sıraladığım kitaplar ile alakamız ve içeriği hakkında bir fikrimiz yoktur.

• Süper Gazeteciler: Aytül Akal
Kitabı öneren Umut ŞİMŞEK, Süper Gazeteciler kitabı hakkında şunları söyledi: Hayatım boyunca kitap okumayı hep saçma buldum, hiçbir zaman bir kitabı tam bitirme çabasında da değildim. Yıllar önce Süper Gazeteciler diye bir çizgi roman elime geçti. Kapağı 3D olduğu için çok ilgimi çekiyordu :) Her neyse kitabın ilk sayfasını okudum sonra bağımlısı oldum ve hayatımda ilk defa o kitabı bitirdim ve çok beğendim. Tavsiye ederim.

• Şimdi'nin Gücü: Eckhart Tolle
Kitabı öneren Madtech, Şimdi'nin Gücü kitabı hakkında şunları söyledi: Şimdi'nin Gücünün öneminden aslında olması gerekenlerden bahsediyor, tavsiye edilir.

• Kafka'nın Kedileri: Gábor T. Szántó
Kitabı öneren CCTNKY, Kafa'nın Kedileri kitabı hakkında şunları söyledi: Şu an okumaya devam ediyorum, tavsiye ederim.

• Acımak: Reşat Nuri Güntekin
Kitabı öneren Zafer ÖZTÜRK, Acımak kitabı hakkında şunları söyledi: Hayata karşı tüm ön yargılarımı birkaç saat içerisinde silmeyi başarabilen bir kitaptır kendisi...

Kitap önerileri için tekrardan hepsine teşekkür ediyorum ve mesaj geldikçe ekleme yapacağım. Sizinde sevdiğiniz veya şuanda okuduğunuz bir kitap varsa konu altına yazabilirsiniz.

• Beğen
Tepkiler: cyda21

ŞUANDA OKUYANLAR (Kullanıcı: 0, Misafir: 1)