• Merhaba, mecbur kalmadıkça evden çıkma COVİD-19'a karşı sosyal izalosyon ve hijyenine dikkat et! #EvdeKal

2020 KPSS ÖABT soruları-cevapları açıklandı!

mendax

Paylaşım Ekibi
20 Eyl 2020
79
1
8
0
Cinsiyet
Erkek
Sınıf
Üniversite
KPSS ÖABT sınavı oturumları dün gerçekleştirildi. 20 Eylül tarihinde KPSS ÖABT oturumlarının tamamlanmasıyla birlikte gözler sınav soruları ve cevaplarına çevrildi. Adaylar KPSS ÖABT sınav soruları ve cevap anahtarının açıklanacağı tarihi merak ediliyor. Peki 2020 KPSS ÖABT soruları ve cevapları ne zaman yayımlanacak?

KPSS ÖABT SORULARI VE CEVAPLARI AÇIKLANDI MI?

2020-KPSS ÖABT Temel soru kitapçıkları ve cevap anahtarları erişime sunuldu.

ÖSYM şu duyuru yaptı;

"2020-KPSS ÖABT Temel Soru Kitapçıkları ve Cevap Anahtarları Yayımlandı, 20 Eylül 2020 tarihinde uygulanan 2020-KPSS Öğretmenlik Alan Bilgisi (2020-ÖABT) Temel Soru Kitapçıkları ile Cevap Anahtarları (her test için %10) aşağıdaki bağlantıda sunulmuştur. Sınava başvuran adaylar, Temel Soru Kitapçığı diziliminde verilen sınav sorularının tamamına 21 Eylül 2020 tarihinde saat 15.45'ten itibaren ÖSYM’nin
Bu linki görmek için izniniz yok Giriş yap veya üye ol.
internet adresinden T.C. Kimlik numaraları ve aday şifreleri ile 10 gün süreyle erişebileceklerdir. Sorular, Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu kapsamında eser niteliğinde olup, telif hakları ÖSYM'ye aittir. ÖSYM'nin yazılı izni olmadan hiçbir şekilde çoğaltılamaz, dağıtılamaz ve yayınlanamaz.

Kamuoyuna saygıyla duyurulur.

ÖSYM BAŞKANLIĞI"
 

ŞUANDA OKUYANLAR (Kullanıcı: 0, Misafir: 1)