• Merhaba, mecbur kalmadıkça evden çıkma COVİD-19'a karşı sosyal izalosyon ve hijyenine dikkat et! #EvdeKal

1 Milyon İstihdam Uygulamasında Aktivasyon Mail Sorunu

İbrahim

Premium Üye
19 Kas 2019
177
117
43
Nazilli
11
Sınıf
Lise Mezunu
1 Milyon İstihdam Uygulamasında Aktivasyon Mail Sorunu
-​

1 Milyon İstihdam Uygulamasında Mail Gelmiyor Ne Yapabilirim?

Geçenlerde yazdığımız 1 Milyon İstihdam Uygulamasına Nasıl Başvurabilirim? adlı yazıyı yazdıktan sonra bir çok kişi bana mesaj attı. Kayıt olduklarını fakat hiç bir türlü aktivasyon mailinin ulaşmadığını söyledi. Bende bunun üzerine istihdam'a mail gönderdim.

Gelen mail içeriği şu şekilde;
Sayın İlgili,

Beyan ettiğiniz bilgiler doğrultusunda değerlendirmeleriniz gerçekleştirilecektir.
48 saat içinde ilettiğiniz elektronik posta adresine bilgilendirme yapılacaktır.
Uygulama hakkında detaylı bilgiye hazırlanan yardım kılavuzundan erişebilirsiniz.

Saygılarımızla.
Başvuru yaptığınız gün çok fazla yoğunluk olduğu için büyük ihtimalle istihdam mail adresi spam olarak algılandığı için size mail ulaşmamış olabilir. O yüzden beklemenizi tavsiye ederim.

İstihdam'dan mail geldiği zaman buradan konuyu güncelleyeceğim. Sizlerde sorununuzun kısa sürede çözülmesini istiyorsanız foruma kayıt olup gönderiyi takip edebilirsiniz :)

Son düzenleme:

İbrahim

Premium Üye
19 Kas 2019
177
117
43
Nazilli
11
Sınıf
Lise Mezunu
Güncel durum; Gece bir mail geldi ve aktivasyon maili ulaştı. Sizlere tavsiyem beklemeniz :)

• Beğen
Tepkiler: cyda21

İbrahim

Premium Üye
19 Kas 2019
177
117
43
Nazilli
11
Sınıf
Lise Mezunu
Mailimi yanlış girdim galiba 3 gün oldu daha birşey gelmedi bana düzeltme şansım varmı bilen varmı
Maalesef düzeltme yapamazsınız fakat 2 defa soruyor, yanlış girme ihtimaliniz çok düşük. Büyük ihtimalle gelecektir biraz daha bekleyin :) Eğer yine gelmezse istihdam'a mail atabilirsiniz.

İbrahim

Premium Üye
19 Kas 2019
177
117
43
Nazilli
11
Sınıf
Lise Mezunu
Ben 5 gün önce başvurdum ama hâlâ da mailime aktivasyon kodu gelmedi.
istihdam@hmb.gov.tr buraya mail attım ama yanıt alamadım. Ne yapmalıyım???
Bana 1 günde dönüş sağladılar hocam. Eğer mail gönderdiyseniz kısa sürede de dönüş yapacaklardır :) Fakat şöyle bir durumda var bana dönüş sağladıkları gün aktivasyon mailide ulaşmıştı.

ŞUANDA OKUYANLAR (Kullanıcı: 0, Misafir: 1)